zazijvodu.cz

Kluci ze zazijvodu.cz svůj volný čas věnují kayakingu a raftingu na divoké vodě. Provozují Kajakovou školu v Brandýse n. Labem a pořádají vodácké akce a kurzy. Kluci rádi využívají oblečení značky SN, nejen ke sportu, ale i při pobytu v přírodě. Zeptali jsme se Kuby a Jíři na pár otázek k výrobkům od SN.

Kluci, jaké oblečení SN nosíte a proč?

Na vodě používáme SN hlavně jako spodní vrstvu pod naše vodácké bundy, kalhoty nebo neopreny. Vzhledem k tomu, že se jízda na divoké vodě provozuje prakticky celoročně, tak SNko využijeme i při pobytu kolem vody. Často je na břehu větší kosa, než když pádlujeme. Jsou chvíle, kdy to merino prostě sundat nechcete.

Nejčastěji používáme tyhle SN kousky:

  • merino dlouhé spodky Base Tight 175
  • merino 3/4 spodky Base Tight 175
  • merino trička různých gramáží dlouhý i krátký rukáv
  • merino čepice Beanie
  • funkční merino boxerky Mid Boxer 175


Určitě ale vyzkoušíme ještě něco dalšího. Zatím jsme nezkusili nic z holčičí sekce….smích.

Proč jste si oblíbili zrovna SNko?

Baví nás zkoušet nové věci, takže jsme chtěli vyzkoušet něco méně známého na našem trhu. Zjistili jsme, že nám merino od SN vyhovuje díky použité kombinaci materiálu. Oceňujeme hlavně rychleschnoucí a pachuvzdorné vlastnosti díky použité kombinaci merino vlny a polyamidového vlákna.

Kluci, doporučili byste SNko kajakářům a ostatním vodákům?

Jednoznačně ano. Jak říká Jířa komfort ničím nenahradíš. Když to říká Jířa, tak na tom něco bude…smích 

Kluci, máte nějaké nezapomenutelné zážitky v SN oblečení?

Jířa: Já mám dost nezapomenutelný zážitek s SNkem když jsem se dobrovolně topil v jarní vodě na kurzu Záchrana z válce. To asi fakt nikdy nezapomenu. 😀

Kuba: U mě je dost nezapomenutelný každý ráno, když lezu ze stanu v SN spodkách a tričku a vidím ty zmrzlý lidi kolem sebe. 😀